КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Вишгородська районна організація
Меню сайту

Корисні посилання
 • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
 • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
 • Федерація Профспілок України

 • Форма входу


  Календар
  «  Вересень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30

  Пошук

  Архів записів

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Вітаю Вас, Гість · RSS 18.09.2019, 17:09

  Головна » Архів матеріалів
  Зокрема, частину третю статті 19 Закону «Про охорону праці» викладено в такій редакції: «Для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, витрати на охорону праці становлять не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці за попередній рік».

  У статті 43 частини першу та другу викладено в редакції, що передбачає «За порушення законодавства про охорону праці та невиконання приписів (розпоряджень) посадових осіб центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці юридичні та фізичні особи, які відповідно до законодавства використовують найману працю, притягаються центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці до сплати штрафу в порядку, встановленому законом. Сплата штрафу не звільняє юридичну або фізичну особу, яка відповідно до законодавства використовує найману працю, від ус ... Читати далі »
  Переглядів: 310 | Додав: adminvuw | Дата: 13.12.2011

  Національною службою посередництва і примирення здійснено прогноз розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у І півріччі 2012 року.

  Порівняльний аналіз стану, характеру та динаміки соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у розрізі видів економічної діяльності виявив, що до галузей, у трудових колективах яких найчастіше виникають спірні чи конфліктні ситуації, слід віднести машинобудівну галузь.
  Національною службою посередництва і примирення здійснено прогноз розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у І півріччі 2012 року.

  Порівняльний аналіз стану, характеру та динаміки соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у розрізі видів економічної діяльності виявив, що до галузей, у трудових колективах ... Читати далі »
  Переглядів: 328 | Додав: adminvuw | Дата: 13.12.2011

  Право на відпустки
  Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.
  Iноземні громадяни та особи без громадянства, які працюють в Україні, мають право на відпустки нарівні з громадянами України.
  Право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених Законом України "Про відпустки".

  Закон України "Про відпустки"

  Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей"

  Постанова КМУ "Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати"

  НАКА ... Читати далі »
  Переглядів: 304 | Додав: adminvuw | Дата: 13.12.2011

  Федерація профспілок України неодноразово надавала членським організаціям, в газеті "Профспілкові вісті”, на сайті ФПУ інформацію щодо ситуації, яка склалася по перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.
  Нагадаємо, що відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у разі, якщо особа після призначення пенсії продовжувала працювати, то за її бажанням через кожні 24 місяці страхового стажу може провадитися перерахунок пенсії з урахуванням стажу роботи після призначення пенсії та із заробітку за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону (за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року до моменту звернення за перерахунком пенсії).
  Для обчислення розміру пенсії до 2009 р ... Читати далі »
  Переглядів: 776 | Додав: adminvuw | Дата: 30.08.2011

    Вишгородська районна організація Профспілки об,єднує первинні профспілкові організації загальноосвітніх шкіл,дошкільних,позашкільних, установах закладів освіти , які діють в межах Вишгородського району Київської області. Вищими органами в організаційних ланках Профспілки є: А).у первинній профспілковій організації – загальні збори; Б)у районній організації Профспілки - конференція. Профспілкові збори ,конференції обирають відповідні виборні профспілкові органи : у первинній профспілковій організації – профспілковій комітет з терміном повноважень 5 років ,у районній організації Профспілки – виборні органи –Районна РАДА ,з терміном повноважень-5 років Виборні профспілкові органи координують діяльність нижчих за підпорядкуванням профспілкових органів . За останні 3 роки: з 2009-2011 рік .районна організація Профспілки працівників освіти і науки України збільшилась на 3 –первинні ... Читати далі »
  Переглядів: 707 | Додав: adminvuw | Дата: 06.06.2011

  « 1 2 ... 22 23 24
  Профспілка працівників освіти і науки України © 2019
  Безкоштовний хостинг uCoz